دیجیتال ساینیج پارسی بیت

دانلود نسخه دمو نرم افزار با تمامی امکانات

مهندس حسین زاده

09022600610

مهندس رضایی

09158271298

رونمایی از سامانه Digital Signage پارسی بیت با حضور رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور

رونمایی از سامانه دیجیتال ساینیج پارسی بیت با حضور رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور
دیجیتال ساینیج

رونمایی از نرم افزار دیجیتال ساینیج پارسی بیت با حضور رئیس سازمان امور مالیاتی کشور

در مراسمی با حضور دکتر محمد سبحانیان، رئیس سازمان امور مالیاتی کشور، از نرم افزار دیجیتال ساینیج پارسی بیت در سازمان امور مالیاتی استان خراسان رضوی رونمایی شد. در این مراسم که در حاشیه جلسه استانی سازمان امور مالیاتی کشور برگزار شد، مهندس مدبرنیا، رئیس کل امور مالیاتی خراسان رضوی، گزارشی از عملکرد این استان در حوزه مالیات ارائه کرد و به نقش مهم استفاده از فناوری‌های نوین در ارتقای خدمات و اطلاع‌رسانی به مؤدیان مالیاتی اشاره کرد.

در ادامه، با انتشار تصویر حرم مطهر امام رضا علیه السلام برای کلیه کلاینت ها ، نرم افزار دیجیتال ساینیج پارسی بیت به طور رسمی در استان خراسان رضوی افتتاح شد.

استفاده از این نرم افزار در 10 شعبه امور مالیاتی استان شامل فکوری، قاسم آباد، کوهسنگی، میرزاکوچک خان، آزادی، هاشمی نژاد و کریمی در مشهد، و همچنین در شعبات نیشابور و فریمان، گامی مهم در راستای ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده به مؤدیان مالیاتی و اطلاع‌رسانی مؤثر به آنها در خصوص قوانین و مقررات مالیاتی تلقی می‌شود.

نرم افزار دیجیتال ساینیج پارسی بیت امکانات مختلفی را برای نمایش محتوای متنوع از جمله تصاویر، فیلم‌ها، متن‌ها و نمودارها به مؤدیان مالیاتی ارائه می‌دهد. این نرم افزار همچنین قابلیت اتصال به سیستم‌های مختلف سازمانی را دارد و می‌تواند اطلاعات به‌روز را در اختیار مؤدیان قرار دهد.

استفاده از این نرم افزار در سازمان امور مالیاتی استان خراسان رضوی، علاوه بر تسهیل دسترسی مؤدیان به اطلاعات و خدمات مورد نیاز، به ارتقای شفافیت و سلامت نظام مالیاتی نیز کمک خواهد کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا