دیجیتال ساینیج پارسی بیت

دانلود نسخه دمو نرم افزار با تمامی امکانات

مهندس حسین زاده

09022600610

مهندس رضایی

09158271298

نگاهی اجمالی به گزارش عملکرد سال 1402 شرکت پارسی بیت

نگاهی اجمالی به گزارش عملکرد سال 1402 شرکت پارسی بیت
گزارش عملکرد سال 1402 شرکت پارسی بیت

گزارش عملکرد سال 1402 شرکت پارسی بیت

سال 1402 هم گذشت و شرکت پارسی بیت به عنوان شرکت تخصصی ارائه دهنده نرم افزار مدیریت هوشمند نمایشگر Digital Signage فراز و فرود های مختص به خود را داشت. سازمان ها که به تازگی با سامانه های دیجیتال ساینیج آشنا می شوند همراه به صورت موج های کوتاه و بلند به شرکت های دیجیتال ساینیج رجوع می کنند و نمی توان اشتیاق سازمان ها به این تکنولوژی را صعودی یا نزولی دانست بلکه این اشتیاق در ماه ها و سال های مختلف تنها فراز و نشیب دارد. آنچه در سال 1402 در شرکت پارسی بیت گذشت به صورت خلاصه در این گزارش درج شده است.

داروخانه دکتر رشیدی اولین مشتری سال 1402 شرکت پارسی بیت بود. این داروخانه مجهز در قم که دارای بیش از 10 نمایشگر در محیط داروخانه می باشد برای بحث تبلیغات و آشنایی مراجعین با دکتر های متخصص نرم افزار دیجیتال ساینیج را برای نمایشگر های خود انتخاب کرد.

موسسه خیریه خطیب در مشهد دومین متقاضی سامانه دیجیتال ساینیج بود این خیریه خصوصی برای نمایشگر خود از سامانه ما استفاده کرد.

کاشانی ها سومین متقضیان نرم افزار ما بودند این بار هم یک داروخانه در کاشان قصد استفاده از نرم افزار ما را برای بحث تبلیغات داشت.

البته در این میان این فراز ها فرود هایی هم بود با مرکز بازی های رایانه ای وارد مذاکره شدیم پیش فاکتور ارسال شد و نصب مقدماتی با موفقیت انجام شد. اما خریدی صورت نگرفت.

از مهمترین سازمان هایی که در سال 1402 از نرم افزار ما استفاده کردند مرکز آموزش مدیریت دولتی بود. نمایش دوره های آموزشی از پروژکتور مستقر در سالن اصلی این سازمان هدف مدیران این سازمان دولتی بزرگ بود.

طولی نکشید که تلفن شرکت پارسی بیت این بار برای شرکت بهره برداری نیروگاه طرشت به صدا در آمدو نیروگاه طرشت تهران نمایشگر های خود را مجهز به نرم افزار دیجیتال ساینیج کرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا