دیجیتال ساینیج پارسی بیت

دانلود نسخه دمو نرم افزار با تمامی امکانات

مهندس حسین زاده

09022600610

مهندس رضایی

09158271298

مایکروسافت هوش مصنوعی مسئولانه را ارائه خواهد داد

مایکروسافت هوش مصنوعی مسئولانه را ارائه خواهد داد

مایکروسافت هوش مصنوعی مسئولانه را ارائه خواهد داد

مایکروسافت در تلاش برای ارائه هوش مصنوعی مسئولانه !

غول نرم‌افزار به‌طور کلی در گزارش خود می‌گوید که سال گذشته 30 ابزار هوش مصنوعی مسئولانه ایجاد کرده، تیم هوش مصنوعی مسئولانه خود را رشد داده است و تیم‌هایی را مسئول کرده تا خطرات برنامه‌های کاربردی هوش مصنوعی را در طول دوره توسعه آن‌ها اندازه‌گیری کنند. مایکروسافت همچنین اشاره می‌کند که در پلتفرم‌های تولید تصویر خود از سیستم Content Credentials بهره گرفته است، که با قراردادن یک واترمارک روی عکس، ساخت آن توسط هوش مصنوعی را مشخص می‌کند.

علاوه بر این، در گزارش مایکرو‌سافت گفته شده که این شرکت به مشتریان هوش مصنوعی Azure خود ابزارهایی را ارائه کرده تا بتوانند محتوای مشکل‌ساز مانند محتوای جنسی و آسیب‌رسان را تشخیص دهند. همچنین ابزارهایی برای ارزیابی خطرات امنیتی در دسترسی آن‌ها قرار گفته است.
گسترش تلاش‌های خود برای «تیم قرمز» دیگر پیشرفت اشاره‌شده توسط مایکر‌وسافت است که برنامه‌های آن شامل تشکیل یک تیم داخلی برای کشف نقص‌های ایمنی مدل‌های هوش مصنوعی و همچنین تست قابلیت‌های مدل‌های جدید پیش از عرضه آن‌ها می‌شود.

«ناتاشا کرامپتون ، مدیر بخش هوش مصنوعی مسئولانه مایکروسافت، با ارسال ایمیلی به The Verge توضیح می‌دهد که این شرکت می‌داند هوش‌مصنوعی هنوز در حال پیشرفت است و این موضوع برای هو‌ش مصنو‌عی مسئول نیز صادق است. او می‌گوید:

هوش مصنوعی مسئول هیچ خط پایانی ندارد، بنابراین ما هرگز کار خود را تحت تعهدات هوش مصنوعی داوطلبانه پایان‌یافته نمی‌دانیم. ما از زمان امضای این قرارداد پیشرفت زیادی کرده‌ایم و مشتاقانه منتظریم تا امسال شتاب خود را ادامه دهیم.
Natasha Crampton
مدیر بخش هوش مصنوعی مایکروسافت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا