قیمت دیجیتال ساینیج

می, 2020 بدون نظر دیجیتال ساینیج

قیمت دیجیتال ساینیج به نوع سخت افزار و نرم افزار مورد استفاده مرتبط می باشد و متناسب با محیط های مختلف پیشنهاد استفاده از سخت افزار و نرم افزار متفاوت می باشد. به عنوان مثال یک مغازه و کسب و کار کوچک می تواند بدون هزینه اضافی برای سخت افزار از کامپیوتر مغازه خود برای اجرا نرم افزار و نمایش در نمایشگر خود استفاده کند یا در یک مجتمع مسکونی تنها با قرار گرفتن یک کیس در سقف کاذب از نرم افزار استفاده می شود یا در یک مجتمع تجاری با 100 نمایشگر از 100 کلاینت اندرویدی استفاده می گردد. بنابراین اولین قدم برای اطلاع از قیمت دیجیتال ساینیج مشورت با کارشناسان ما می باشد تا متناسب با نوع نیاز شما اقتصادی ترین و بهینه ترین راه را پیشنهاد دهند.

شرکت پارسی بیت به عنوان ارائه دهنده راهکار های مختلف دیجیتال ساینیج جهت شفاف سازی قیمت دیجیتال ساینیج , براساس تجربه چندین ساله دو سیستم جهت مدیریت نمایشگر های دیجیتال ساینیج در نظر گرفته اشت.

روش اول استفاده از نرم افزار ویندوز

نرم افزار ویندوزی پارسی بیت جهت اجرا نیاز به یک سیستم ویندوزی (کیس ، مینی کامپیوتر) و یک نمایشگر دارد. و بایستی به یک نرم افزار سرور برای مدیریت سیستم ها و برای هر سیستم نیز لایسنس نسخه کلاینت دریافت شود. قیمت دیجیتال ساینیج فعلی این نسخه ها را می توانید در صفحه نرم افزار ویندوز به لینک مشاهده نمایید.

روش دوم استفاده از سامانه دیجیتال ساینیج

سامانه دیجیتال ساینیج بر پایه وب می باشد و کلاینت های آن می توانند سیستم های اندرویدی یا لینوکسی باشد قیمت دیجیتال ساینیج فعلی این سامانه را می توانید در صفحه سامانه دیجیتال ساینیج به لینک مشاهده نمایید.

صرفه اقتصادی استفاده از دیجیتال ساینیج

شاید در نگاه اول قیمت دیجیتال ساینیج زیاد به نظر برسد اما به دید وسیع تر درمیابیم که به صورت دراز مدت توسط تبلیغات و یا تاثیر گذاری تاثیر اقتصادی بسیار زیادی برای مجموعه شما خواهد داشت.

شیوه محاسبه قیمت دیجیتال ساینیج برای مراکز با تعداد بالای 100 نمایشگر

در بعضی از اماکن مانند بیمارستان ها و یا مجتمع های تجاری تعداد زیادی نمایشگر وجود دارد که با محاسبه لایسنس برای هر نمایشگر به هزینه بسیار بالایی بر می خوریم در همین راستا شرکت پارسی با هزینه ای بسیار مناسب با عقد تفاهم نامه با شرکت ها و سازمان ها می پردازد.

قیمت دیجیتال ساینیج پیشنهای برای مراکز مختلف

کسب و کار های کوچک ( یک نمایشگر مانند آرایشگاه ، مطب و… )
یک مینی کامپیوتر + یک نسخه از نرم افزار
کسب و و کار های متوسط (بین 1 تا 4 نمایشگر مانند مجمتمع های مسکونی درمانگاه ها فروشگاه های تک شعبه ای)
استفاده از چند مینی کامپیوتر + یک نسخه سرور + یک نسخه کلاینت
کسب و کار های بزرگ (بیش از 50 نمایشگر)
استقاده از سامانه مدیریت نمایشگر دیجیتال ساینیج و سخت افزار مینی کیس یا اندروید باکس بر حسب نیاز

نتیجه گیری

در کنار هر نمایشگر شما بایستی یک مینی کامپیوتر، کیس ، اندروید باکس قرار گیرد و برای هر کدام از آن ها یک لایسنس نرم افزار تهیه گردد و یک لایسنس نرم افزار دیگر برای مدیریت آن ها نیاز می باشد. که اگر تعداد بالایی نمایشگر دارید نیاز به خرید لایسنس برای هر کلاینت نیست.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *