مصاحبه با مدیران شرکت پارسی بیت

آگوست, 2019 بدون نظر اخبار شرکت پارسی بیت, شرکت پارسی بیت

به گزارش روابط عمومی شرکت نرم افزاری پارسی بیت به مناسبت فرارسیدن عید عظیم غدیر مصاحبه ای مختصر درباره برنامه های آتی این شرکت با یکی از مدیران شرکت پارسی بیت خواهیم داشت.

با سلام خدمت مهندس حجت حسین زاده از این که وقتتون رو در اختیار ما قرار دادید لطفا درباره سابقه احداث شرکت مطالبی را در اختیارمون قرار دهید.

با سلام ابتدا عید غدیر را به شما همکاران و مردم عزیز تبریک می گم جرقه ابتدایی تشکیل شرکت از خرداد ماه سال ۱۳۹۶ زده شد.

آشنایی من با نرم افزار دیجیتال ساینیج که در ابتدا به ذهنم یک نرم افزار آسان با سودهی بالا آمده بود در همان ماه اول برنامه نویسی این نرم افزار را شروع کردم.

با توجه به زمان دانشجویی و کارهای متفرقه زمان ساخت نمونه اولیه ۳ ماه طول کشید که جالبه در طول این مدت هر روز به نمایشگر دانشگاه که خاموش بود نگاه می کردم و می گفتم بالاخره روشنش می کنم.

بالاخره بعد از سه ماه یک نسخه بسیار ساده و متفاوت نسبت به نسخه فعلی منتشر شد با یک قالب یکسان البته رنگ بندی مختلف جهت پخش محتوا نمایش ساعت تقویم که ان شاء الله در آینده اون نرم افزار اولی رو به صورت رایگان یا شبه رایگان منتشر خواهیم کرد

نظرتون درباره آینده نرم افزار های دیجیتال ساینیج بفرمایید

ما در کشوری زندگی می کنیم که سیستم آن برگرفته از سیستم های کشور های اروپا و آمریکا به اصطلاح غرب است ساختار سازمانی و نهادی سازمان ها دقیقا مشابه آن ترسیم شده است.

با این تفاوت که به علت بعضی از شرایط ، سازمان های آن چندین مرحله جلوتر گام بر میدارند و این فضا را برای برنامه ریزی تجاری در ایران بسیار راحت می کند که آینده سازمان ها به چه سمتی است.

ما با این نگاه آینده نمایشگر های هوشمند و دیجیتال ساینیج را بسیار تاثیر گذار می دانیم.

یک پیشنهاد به جوان هایی که تازه می خواهند وارد عرصه ساخت نرم افزار شوند.

این پیشنهاد رو من در تاپیک یک سایتی خوندم و واقعا موثر بود که یک نرم افزار را فقط به طور جدی دنبال کنند و از همه جنبه ها پیشرفته اش کنند و چندین نرم افزار با برنامه نویسی ساده و سبک نسازند

برنامه شرکت پارسی بیت برای آینده چیست؟

برنامه های بسیاری برای آینده داریم که بعضی هاش به دلیل سیاست شرکت قابل بیان نیست.

ولی فوق هوشمند سازی دیجیتال ساینیج برای اولین بار در ایران و جایگزینی دیجیتال ساینیج پارسی بیت با نصف قیمت در ازای سایر دیجیتال ساینیج ها از برنامه های شرکت ما می باشد

خیلی متشکر که وقتتون رو در اختیار ما قرار دادی در اخر اگر سخنی دارید بفرمایید.

عید غدیر سال ۹۸ که برای ما یک سرآغاز برای ورود به گام جدیدی از برنامه هامون بود.

امیدوارم برای کلیه جوانان کشور نیز یک نقطه تحول و انتقال به مسیر پیشرفت باشد و کلیه افراد به طور موازی در بزرگراه پیشرفت کشور با سرعت حرکت کنند.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *